Můj příběh

Jak jsem se dostal k příjmu TV a rádia

K oboru příjmu televize a rádia jsem se dostal v roce 2006, se začínající digitalizací pozemní televize. Tehdy jsem začal pracovat jako vedoucí obchodního týmu, v jednom z největších velkoobchodů se zaměřením na tuto technologii, ve společnosti Omko Digital a.s. 

Spolupráce začala postupně. Nebylo to tak dlouho, co jsem se vrátil z delšího pobytu v Anglii a začal pracovat jako obchodní referent ve velkoobchodě s elektronickými součástkami. Protože jsem se znal s panem majitelem Omka a dobře ovládal angličtinu, účastnil jsem se některých jednání se zahraničními partnery, jako překladatel. Postupem času se spolupráce začala prohlubovat, až přešla do klasického zaměstnaneckého poměru. Takto vydržela více něž 6 let a i nadále pokračuje, i když na jiné úrovni.

Protože jsem studoval zabezpečovací a sdělovací techniku, měl jsem k oboru blízko, ale i tak jsem se musel učit mnoho nových věcí. V začátcích jsem neváhal instalovat TV rozvody pro sebe i své známé a kamarády, abych do oboru co nejdříve pronikl. Naštěstí jsem měl kolem sebe spoustu odborníků a velkou chuť, takže to šlo rychle.

Jak jsem se setkal s TechniSatem 

Tehdy jsem se poprvé setkal se značkou TechniSat a setkání bylo osudové. Díky velké přidané hodnotě jejich zařízení TechniSat jsem si je velice rychle oblíbil a začal využívat jak pro sebe, tak doporučovat svým známým. 

Začátkem roku 2011 se TechniSat rozhodl podpořit exportní aktivity a na klíčových trzích, kam patří i Česká republika a Slovensko, zaměstnat vlastní obchodní zástupce.

Slovo dalo slovo a od 1. 3. 2011 jsem se stal zaměstnancem společnosti TechniSat Digital GmbH. Postupem času se moje aktivity rozrostly i mimo ČR a v současnosti se starám i o zákazníky z dalších zemí střední a východní Evropy, ale i další trhy, jako je například Izrael a další. 

Osobní 

Ve volném čase se věnuji dětem a u nás v Dolních Kounicích vedu přírodovědný kroužek. Kromě toho také organizuji úklidové akce v rámci celonárodní akce Ukliďme Česko. 

K odpočinkovým zálibám patří poznávání nových míst, rekreační cyklistika a turistika. 

Se svojí ženou Karolínou máme dvě krásné dcery, Anežku a Bělu.

Veletrh IFA 2017
Prezentace
Den otevřených dveří v Českém Rozhlase