Začněte psát zde...

Od malička mě fascinoval svět vědy a technologie. S napětím jsem četl verneovky a snil o tom, jak jednoho dne vynaleznu něco, co změní svět. Měl jsem sen pomoci lidem překonávat jejich překážky a dosáhnout svých snů. Avšak život měl pro mě jiné plány.

Po studiu zabezpečovací a sdělovací techniky a návratu z Anglie, kde jsem se vzdělával a pracoval, jsem se dostal do světa spotřební elektroniky, distribuce a obchodu. Tato cesta mě přivedla k spolupráci s několika významnými značkami v oboru televize, rádia a spotřební elektroniky.

V roce 2006, s nástupem digitalizace pozemní televize, jsem začal pracovat jako vedoucí obchodního týmu ve společnosti Omko Digital a.s. Bylo to v této době, kdy jsem poprvé narazil na značku TechniSat. Díky kvalitě a inovacím jejich produktů jsem se stal jejich obchodním zástupcem pro Českou republiku a postupně i pro další země střední a východní Evropy.

V září 2023 jsem na veletrhu v Berlíně objevil revoluční produkt - brýle Lexilens pro dyslektiky. Tento inovativní produkt mění životy lidí po celém světě a já jsem hrdý na to, že mohu být součástí této revoluce a pomáhat s jejich distribucí v České republice.

Ve volném čase se věnuji svým dětem a vedu přírodovědný kroužek v Dolních Kounicích. Také organizuji úklidové akce v rámci akce "Ukliďme Česko". Mezi mé koníčky patří fotografie, poznávání nových míst, rekreační cyklistika a turistika. Společně se svou ženou vychováváme naše krásné dcery.